CONTACT

ADRES

Jong Rita Lyra-Lierse Berlaar VZW
Welvaartstraat 101
2590 Berlaar

RAAD VAN BESTUUR

VoorzitterStefaan Verlindenstefaan.verlinden@gmail.com0479/90.10.82
SecretarisGunter Roothooftgunter.roothooft@telenet.be0475/91.72.00
PenningmeesterPeter StormsFinancieel@sportkringberlaar.com0486/46.18.58

KBVB/VFV – G.C.

G.C.Jan Verbinneninfo@sportkringberlaar.com03/482.28.32

Sportief Beleid

Coördinator seniorssven verschorensven.verschoren@telenet.be0496/40 75 65
Coördinator jeugd   
Sportief medewerker   

TRAINERS

KEEPERS   
Keepers Seniors   
Keepers Jeugd   
SENIORS   
1ste ElftalSven Verschorensven.verschoren@telenet.be0496/40.75.65
Reserven AGuido Geylenguy_geylen@hotmail.com0475/95.07.48
Reserven B   
11/11   
U21   
U17Dirk Van Hoof 0494/69.75.09
U15Davy De Greefdavy@qmdgroup.be0470/36.17.07
8/8   
U13AMichel Roziersmichelroziers@gmail.com0477/68.48.89
U13BJason Ceulemansbrandon.ceulemans@hotmail.com0499/38.18.82
U12AKristof Helsenhelsen.vanhumbeeck@telenet.be0485/63.84.72
U12BWim Van Gilswimvangils@hotmail.com0475/97.13.67
U11 MeisjesCesar Van Humbeeckvanhumbeeckcesar@gmail.com0472/10.63.02
U10AGeert Ceulemansgeert.ceulemans6@telenet.be0486/97.26.17
U10BBruno De Nevebruno.deneve@key2info.be0475/51.73.36
5/5   
U9Joeri Brison
Greg Fleerackers
Joris Van den Eynden
Timothy Van Ginneken

joeri.brison@tecon-groep.be
gregfleerackers@gmail.com

timothy.vanginneken@gmail.com

0496/56.54.22

0489/41.66.67

U8Steff Roothooft
Leeroy Peeters
steffke.roothooft@gmail.com
leeroy.peeters@telenet.be
0472/59.33.47
0496/99.73.61
U7Steff Roothooftsteffke.roothooft@gmail.com 
2/2   
U6Michel Roziers
Erwin Van Eynde
Michel Roziers
Erwin Van Eynde
0477/68.48.89
0477/40.31.18

Opmerkingen

  • Beperkte wijzigingen mogelijk tijdens de voorbereidingsperiode en/of tijdens de competitie
  • Tijdens het seizoen 2019/2020 zal Erwin Van Eynde (UEFA B-gediplomeerde) de spelers en trainers van U10 t.e.m. U13 bijstaan met gerichte technische oefeningen. Deze specifieke trainingen die tijdens de gewone trainingsmomenten worden gepland, bieden de kinderen de mogelijkheid om dit aspect van hun voetbalkwaliteiten verder te ontwikkelen.
Follow Me
Scroll naar top